| DeikrAndrei a întrebat:

Vineru dau diferentele la latina si faza e ca fusei la liceul la care vreau sa ma transfer, dar uitai sa intreb daca dau si oral si scris. Secretara spusa sa o sa ne bage pe toti intr-o sala, deci ma gandesc ca o sa fie doar test scris. Cum e? Am citit pe net ca e si oral, dar nu stiu ce sa zic...

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Examenele de diferente se dau in scris si oral, oralul se da dupa scris, poate sa fie in aceeasi zi sau in zile diferite. O sa va spuna la scoala cum este.

| Andrei277 a răspuns:

Si oralul si scrisul se dau pe foaie cred ca o sa te ajute profa sau o sa te lase sa umbli pe telefon (am dat chiar acum 2 zile la latina, cl a 9-10-11,) deci da. bafta nu te stresa ca oricum esti acceptat in liceu