| FuturePlayerFootball a întrebat:

Vreau sa aflu si eu care este diferenta la bacul la fizica la profilul mate-info si stiinte ale naturii. Multumesc!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există nici o diferenţă, subiectul este ACELAŞI!
Ambele specializări sunt incluse în categoria "liceu teoretic/profil real"!

Vezi subiectele de la linkul oficial :
subiecte2015.edu.ro/2015/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/E_d_scris_subiecte_si_bareme_03_iulie_2015.zip

http://subiecte2015.edu.ro/2015/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/

Doar la liceele tehnice/tehnologice, la profilul tehnic & profilul resurse naturale şi protecţia mediului sunt ALTE subiecte.

Toate cele bune!