| slalomprintrecretini a întrebat:

vreau sa dau la liceul militar,, Dimitrie Cantemir,, si vreau sa stiu daca in weekend ai voie sa vii acasa.
Este greu sa intri acolo?
Sunt grele probele
- Limba Romana
- Matemetica
- Sportiva
Funda.

1 răspuns:
| navySEAL a răspuns:

Ai voie sa vii in weekend sa vii acasa, dar daca ai luat note sub 7 nu te prea lasa.la lb.romana dai un test grila si la matematica in plus la proba sportiva la baieti se fac tractiuni, iar la fete flotari alergare 1 km in 4 min ducere mingii medicinale 2-3 kg in spate printre jaloane sprint 25 m aruncare diverselor mingi(fotbal, baschet, handbal, etc.)la poarta de la 20 m...