| z0r3Ns3n a întrebat:

Vreau sa dau la teologie. In clasa a cincea am avut 8.63 si in a sasea 8.06. Ce medie imi trebuie sa intru? Am uitat, vreau sa dau in Galati la teologie. Vreau cat mai multe informatii: nu ai voie sa faci aia, iti trebuie aia, etc...

1 răspuns:
| Moisie a răspuns:

Atentie mare cu teologia, pentru ca sarlatania religioasa se cam termina in tarile conduse de Masonerie, (tari numite si democratice) si risti sa ramai fara slujba ...asta ca sa nu ma gandesc la mai rau, adica la episodul dim 1789 cand masoneria a ghilotinat zeci de mii de preoti. Si sti cum este, cine nu invata nimic din istorie va trebui sa o traiasca din nou, dar pe pielea lui proprie.