| Alex_Alexino_1992 a întrebat:

Vreau sa ma transfer la un alt profil la liceul meu vara asta, exista o data anume cand trebuie sa mergi cu documentele la liceu? Cand se pot demara procedurile?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti cere transferul la sfarsitul lunii august, inceputul lunii septembrie, inainte de inceperea anului scolar. Nu trebuie alte documente decat cererea de transfer la alt profil. Va trebui sa sustii unele examene de diferente, asa ca intereseaza-te din timp, sa poti invata.

1 răspuns: