| Rina_1592 a întrebat:

Salut.
Va rog sa imi dati un site de pe care sa descarc subiectele de bacalaureat 2011. Trebuie sa le rezolv pana in septembrie pe toate. Si daca puteti sa imi dati un site de pe care sa descarc rezolvarile pentru subiecte ar fi foarte bine. Funda+vot.
Este destul de urgent
multumesc.

1 răspuns:
| yhsay a răspuns:

Cica "trebuie sa le rezolv pana in septembrie" dar vrei si baremele...

Ma rog uite aici link cu toate cele : http://subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/