| luis6156 a întrebat:

Vreau sa aleg un liceu, dar nu stiu ce sa aleg. Ma gandeam la traian sau ovidius. Daca ati putea sa imi spuneti niste informatii desprea ambele licee ar fi super. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mayablonda a răspuns:

Eu știam ca sunt licee destul de slabe. Stiu câțiva in Traian si au Zis ca e frumos acolo, ca e liniște si ca sunt câțiva fițosi si câțiva golani dar ca in rest e mișto. Iar de Ovidius știam ca e putin mai strict si ca sunt mai multi fițosi. Mrg depinde si de cum esti tu ca persoana si de ce vrei sa faci tu in viata. Multă bafta la alegerea liceului