| fabian12345326 a întrebat:

Salut, vreau sa fac o scutire de mana si vreau sa va intreb daca pot sa o dau eu dirigintei sau trebuie sa vina unul dintre parinti?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scutirea trebuie scrisa si semnata de unul dintre parinti si inmanata diriginetelui, de catre unul din parinti.

| Celcestietot a răspuns:

Daca scrisul arata ca cel al unui adult, poti incerca sa o dai tu personal.

| Clytia a răspuns:

Depinde de politica scolii. La mine la liceu cel puțin trebuie adusă de un părinte, astfel nu este primită de către diriginte.