| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca la facultatea de medicina din Craiova se da exact exercitii din cartea de teste? Dar la Bucuresti? SI as mai vrea sa imi spuneti o metoda eficienta prin care voi ati invatat, de exempli v-ati inregistrat sau am mai auzit la altii colorau paragrafe, dar nu inteleg ce trebuie sa colorez din moment ce eu trebuie sa invat cam toata cartea. Si daca stiti vreun sit cu lectii video online in romana de anatomie/chimie ar fi sufer. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nici NU le combină - se alcătuiesc alte subiecte, dar subiectele vor fi similare.

O zi frumoasă.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La nici o facultate de medicină NU se dau exact testele din acele culegeri!
Acelea sunt culegeri cu teste PROPUSE ( modele de teste ).

Toate cele bune.

| alin9669 a răspuns (pentru bursuc001):

Eu nu ma refer ca sa imi dea din 100 de teste unu singur eu ma refer dace combina exercitii si toate testele si face unu singur

| bursuc001 a răspuns (pentru alin9669):

Nici NU le combină - se alcătuiesc alte subiecte, dar subiectele vor fi similare.

O zi frumoasă.