| Vasile_Vasile_1993 a întrebat:

Vreau si eu un student la ETTI Iasi sau oriunde in tara sa imi spuna materiile din primul an mai detaliate pe capitole si cam ce bagaj din liceu ar trebui.

4 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Și eu am intrat aici; am vreo 2 întrebări pe site și nu răspunde nimeni concret...

| BiTW a răspuns:

Scuze pentru off-topic, dar am o mică curiozitate. Ești cumva la Tehnologii și sisteme de telecomunicații în Engleză? big grin

| Vasile_Vasile_1993 explică (pentru BiTW):

Nope big grin. Inginerie Electronica si Telecomunicatii in Romana

| BiTW a răspuns (pentru Vasile_Vasile_1993):

Aham. Eu sunt tot la ETTI Iași, dar la TST în Engleză.