| djhateme a întrebat:

Salutare.Am o nelamurire,poate ma poate ajuta cineva. Daca sunt in ultimul an la facultate,dar mai am cateva restante din anii trecuti,si nu le pot sustine anul acesta,intrebarea mea este,daca repet anul pentru restantele din anii anteriori,sau ma prezint anul urmator si imi iau doar restantele, dupa care pot intra in licenta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg de ce intrebi aici? Nu crezi ca poti obtine informatii mai relevante direct de la sursa? De la facultate.Esti ultimul an, ce drk.Nu o lua in nume de rau.

| djhateme explică (pentru darrio2007):

Intreb deoarece vreau sa mai aud o parere, daca pe tine te deranjeaza, nu ar trebui sa te bagi in seama, fara suparare.

| darrio2007 a răspuns (pentru djhateme):

Chiar nu ma deranjeaza.Cred ca vezi ca altcineva nu ti-a dat nici o lamurire la intrebarea ta.Am banuit asta.De unde si primul raspuns al meu.Salut si bafta la examene.