| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten care, e acum in clasa 9. Si in liceul unde e el, vreau si eu sa ma duc! Intr-o zi cand discutam cu el, i-am spus ca nu stiu daca o sa intru! Si el mi-a zis sa stau linistit ca la el in clasa a intrat si un copil cu media 2 si ceva! As vrea sa stiu si eu cum e posibil? Pot intra pe profilul ala chiar daca nu am medie suficient de mare? Ps: E vorba de liceu, nu de profesionala! Dau funda+vot! La revedere!

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Da, au mai fost cazuri. Unul a intrat la un liceu bun cu media 3 laughing, dar iti dai seama ca nu a rezistat acolo. Tu i-a si invata bine. Bafta!

| Pinocchio a răspuns:

Tare slab mai poate fi acel liceu unde sa poate intra cu media 2.
Poti sa te interesezi la secretariat si ei iti vor spune cu ce medie se poate intra.

| Catalin0Marian a răspuns (pentru Pinocchio):

Media de admitere de anul trecut a fost de 5 si ceva! Si colegul prietenului meu a intrat cu media 2!

| Deborah2000 a răspuns:

@melodii are dreptate... totusi sunt unele licee in care poti sa intri cu orice medie... totusi in cele mai multe (alea bune) nu poti sa intri daca nu ai macar 5
Sper ca te-am ajutat :*

Întrebări recente