| Luke21Rules a întrebat:

Salutare,

Daca m-am reinscris anul acesta la BACALAUREAT ar fi trebuit sa dau iar competentele/probele orale sau doar probele scrie la care am picat anul trecut?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Obligatoriu sunt doar materiile la care nai luat cel putin 5. Daca vrei ca o nota la o materie sau mai multe, dintre cele la care ai luat cel putin 5, sa-ti fie recunoscute atunci trebuie sa soliciti expres aceasta in cererea de inscriere.

| Luke21Rules explică (pentru Ioandelasal):

Imi mai trebuie doar sa trec la o singura materie, voiam doar sa stiu daca trebuia sa dau iar competentele. Am solicitat recunoasterea notelor precedente. Multumesc mult

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Doar probele la care ai picat.