| LordCristobal a întrebat:

Salutare oameni buni!
Ce parere aveti despre Sorin Constantinescu?
Mie mi se pare o influenta buna pentru toate categoriile de varsta dar as vrea sa aud si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O fi pentru tine o influenta buna.

| LordCristobal explică (pentru darrio2007):

Si pentru tine ce influenta e?
Nociva sau buna?

| darrio2007 a răspuns (pentru LordCristobal):

Am destui ani pe lumea asta si nu ma las usor influentat. Mai rau este pentru unii tineri care cred ca tot ce zboara se mananca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu sa il numesti pe regele pacanelelor o buna influenta pentru vreo categorie.
Adica bravo lui ca a facut avere legal si ca i-a mers capul la afaceri, dar ironia e ca publicul lui, care pare mare parte foarte religios, il considera vreun mare moralist doar pentru ca face ici colo niste video-uri cu biserici si manastiri.

| LordCristobal explică (pentru suntserios):

Fiecare cu parerea lui.
Mie mi se pare un om cu o inteligenta aparte chiar daca a avut un trecut putin intunecat.
Imi place foarte mult cum abordeaza problemele din politica romaneasca.
Nu stiu daca stii dar el s-a mai schimbat in ultimii ani si crede in principiile crestine, de altfel a facut si cateva acte de caritate.

| suntserios a răspuns (pentru LordCristobal):

Așa ți a fost creionat de media din ultima perioada. E doar un afacerist caruia îi merge mintea. In rest treabă cu creștinismul... Ipocrizie.

| sierra1 a răspuns:

Who the f... e Sorin Constantinescu?

| LordCristobal explică (pentru sierra1):

Uita-te si tu pe internet si formeaza-ti o opinie despre el.

| sierra1 a răspuns (pentru LordCristobal):

Adică să-l pun poză de fundal pe desktop?

| LordCristobal explică (pentru sierra1):

Nu stiu, faci ce vrei.