| elenad2002 a întrebat:

Salutare!

Sunt studenta la Facultatea de Litere, Română-Engleza la Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacău, anul I unde sunt blocată sa fiu la taxa deoarece am mai fost la o alta facultate in anul I buget la care am renuntat.
Am trimit cerere pentru cazare la cămin. Intrebarea mea este cand daca stiti cam cand se afiseaza lista cu repartizarea si daca credeti ca pot prinde loc la camin desi sunt la taxa si media mea este 8, 01.
As vrea sa aflu cumva ca sa stiu ce trebuie sa fac daca nu prind loc la camin...

Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Diferă de la o facultă la alta când decid și afișează asta. Sună-i și intrebă

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu avem de unde să știm cam când.