| emipenet a întrebat:

Salutare TPU! Mi-am luat un laptop pentru facultate, dar, intrebarea mea este, pot sa il folosesc pentru notițe la cursuri? E un laptop relativ mic (14 inch).
Se poate sau nu e voie decat cu foaie si pix?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-ai mai intrat vreodată in amfiteatru?
Tii ritmul notițelor pe laptop?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e interzis.

| mihai69 a răspuns:

Crezi că poți dactilografia mai repede decât scrii normal de mână?
Teoretic ar trebui să fie ok, cu condiția să aibă o tastatură extrem de silențioasă.

| ReddY25 a răspuns:

Desigur că poți

| Ariana131 a răspuns:

Ai voie și cu laptop sau tableta. Am întrebat si eu joi profesoara de la curs si mi-a spus dacă imi este mai ușor nu e nicio problema.