| bibi5961 a întrebat:

Salutare TPU, trebuie sa plec in uk sa lucrez acolo si am nevoie sa invat limba engleza mult mai bine (acum sunt pe la un nivel a2- b1) intr-un interval de timp cat mai scurt. Firma cu care colaborez mi-au recomandat sa fac cursuri online cu firma Appocratis, voi ce imi recomandati sa fac ca sa invat cat mai repede? dau funda, multumesc!

3 răspunsuri:
| saftaiiustin a răspuns:

Eu fac niște cursuri pe TeamDeals ca erau la reducere de la 4000 la 200 dar țin cam 9 luni cursurile și sunt b3 (maximul care era? D5?)

| bibi5961 explică (pentru saftaiiustin):

big grin wow, nu am atata timp big grin mie imi trebuie doar nivel conversational, deci un b2. din cate stiu eu, cel mai avansat e c2, poate s-au mai schimbat.

| saftaiiustin a răspuns:

Cred ca ai pe jumătate dreptate. mi se pare ca eram fix la jumătate deci cred ca maxim era C5