| vallydboy a întrebat:

Salutare Tuturor as avea si eu nevoie de Site Bun si gratuit sa pot invata Limba engleza AM 20 de ani n-am avut ocazia sa invat la scoala, si daca ma-ti putea ajuta cu site folositor sa pot invata si sa vb lb. engleza la un nivel mediu! Multumesc Anticipat OFer funda

3 răspunsuri:
| Ardelean_Ana_1999 a răspuns:

Hei, uite aici un site bun de fapt este o apicatie dar merge si pe calculator \ laptop se numeste Duolingo si se poate invata ori ce fel de imba vrei nu doar engleza