| MarinushC a întrebat:

Salutari. Am terminat liceul (stiinte ale naturii), media de la bac fiind 7.13, pentru care sunt multumit. Vreau sa merg mai departe la ASE. Pe primul loc ar fi la cibernetica si intrebarea mea este urmatoarea: as avea sanse sa rezist? eu nu am mai facut informatica de 2 ani, as putea sa invat daca intru la cibernetica? La matematica ma descurc, dar este chiar asa de grea la cibernetica? Adica m-as descurca fara meditatii?
Al doilea profil la ASE pe lista este management sau marketing. Care dintre ele credeti ca m-ar putea ajuta mai departe in viata?
As vrea sa-mi raspunda cunoscatorii sau cei care sunt sau care au terminat ASE- cibernetica sau marketing/management.

Multumesc

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Iti raspund fiind in cunostinta de cauza: schimba-ti gandurile de la cibernetica. In rest, poti merge oriunde te primeste.