| anonim_4396 a întrebat:

Scoala scoala si iar scoala m-am saturat de scoala nu-mi puteti zice niste modalitati de chiulitlaughing

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ba da.Iesi din clasa si mergi pana in afara scolii.Si voila! Ai chiulithee hee.

| Diiana232997 a răspuns:

Modalitati de chiulit?! Pai cred ca oricine stie sa`si ia ghiozdanu si acaslaughing... Daca ai ultima ora.Pai daca ai prima ora pur si simplu nu te duci, te duci de la a doua ora(daca vrei o scuza potrivita si foarte folosita ar fi ''nu mi-a sunat ceasul''laughing sau oricare alta, daca ai ora pe la pranz mergi afara si nu mai vi decat ora urmatoare si poti chiar sa le spui colegilor sa-i zica profesorului respectiv ca nu ai fost toata ora la scoala(daca nu ai colegi paraciosibig grin)iar la ultima era e cel mai simplu iti iei ghiozdanul si pleci sau poti sa te ceri de la profesor/profesoara respectiva si ii spui ca te doare capul, burta.sau ca mergi sa-ti iei blugi, sau oricare alta scuzahappy.

| Love4ever.EU a răspuns:

Stai acasaa si zi ca te doare capul, burta...sau. eu stiulaughinglaughing

| Love4ever.EU a răspuns:

Stai acasaa si zi ca te doare capul, burta...sau. eu stiulaughinglaughing

Dar daca minti de multe ori asa. intr-o zi chiar te va durea si nimeni nu te va mai credElaughing

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

raised eyebrows pai pleaca de la scoala.Sau daca nu vrei sa zica ca chiulesti, invoieste-tewinking.

| HardcoreCountry a răspuns:

Iti iei geanta si ai plecat! Eu asa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Versi apa pe tine si te duci acasa sa te schimbi si nu te mai intorci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu... zi si tu ca ti.ai pierdut un cercel sau o bratara sau de aur sau de argint.