| AngelOfDeath13 a întrebat:

Scuzati categoria.Sunt clasa a9a la profil mate-info. Dintre fizica,bio si chimie ce ar trebui sa aleg pentru teza ca sa imi fie mai usor? Chimia imi place oarecum, profa e cam naspa.Fizica e...meh,nu-s mare fan, iar la biologie e multa toceala.Niciuna din aceste 3 materii nu ma atrage in mod deosebit(nici profesorii), deocamdata.

1 răspuns:
| vldut a răspuns:

Pentru inceput ar merge biologia ca nu ai de rezolvat nimic doar sa inveti daca stii bine fizica si ti se pare usor alege o dar pe langa exercitii inveti si lectiie.Pt mine cea mai simpla materie e biologia