| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati-mi intrebarea, daca un caine mascul si femela vor face pui, puii cand vor creste mari vor face incest?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă îi pui fată în față (sau mai știu eu ce poziție) probabil că da. În cazul ăsta, codul penal nu zice nimic...

| MihaiNicu23 a răspuns:

La animale nu exista.

| ziftode a răspuns:

Thecryaotick woaoaw!
ce e aia incest, posteaza o definitie exacta, si apoi TRADUCE-O IN LIMBAJ CANIN, dupa care ADU-LE AMINTE ODATA PE AN!

cainii nu au amintiri pe termen foarte lung, asa ca... EVIDENT CA DA, dupa un an si, cand nu mai are nici o legatura materna instictuala (adica nu ii mai vede ca fiind pui pentru ca a trecut prea mult timp) evident ca atunci cand femela intra in calduri, masculii o sa vina si o sa o "rezolve"... NU PREA CONTEAZA LEGATURILE DE RUDENIE PENTRU CA, CAINII NU TIN MINTE ASTA PE TERMEN LUNG!

| BlueDark a răspuns:

La animale nu exista ideea de "incest". Dar da, o vor face.
Eu am avut un iepuras.Il credeam fata si l-am lasat la un prieten care mai avea si altii.L-a pus in cusca cu femele, logic...In 3 luni avea pui! Si erau surorile lui, penteu ca de acolo l-am luat. Dupa aia m-am convins ca-i baiat.

| DOOOPX a răspuns:

Logic ca nu...
Succes!

| pitik200 a răspuns:

Daca o fac, ies malformatii.

| Alex007007 a răspuns:

Sub nicio forma nu i-as incuraja sa faca acest lucru, dar doresc ca puii sa creasca si sa se joace impreuna prin curte. Deci, daca ii voi lasa dati drumu prin curte vor face acest lucru?

| minrest a răspuns (pentru Alex007007):

Cand sunt pui, nu. Dar cand cresc, cum ai vrea sa tina cont de relatia de rudenie?