| Desteapta21 a întrebat:

Scuze ca n-am pus intrebarea la categoria potrivita dar e urgent.Am dat examenul de clasa 4-a ca sa intru in 5-a.
1.Nota examenului va fi pe puncte sau pe nota?
2. Daca iau numai fb sau punctaj maxim, as putea sa ma mut la liceul moisil? eu sunt acum la liceul pedagogic din Timisoara.
3.Ce parere aveti voi despre liceul moisil?

Răspuns Câştigător
| PiaMia a răspuns:

1). Deci vei avea o nota, nu un calificativ ca pana acum. Adica de exemplu nota 9, 10 etc.
2). Uite cum sta treaba, punctajul maxim este de 100 de puncte sau nota 10 (acelasi lucru). Nu poti intra la liceu cu nota pe care ai luat-o la acest test deoarece trebuie sa dai un examen la ei.
3). Sincera sa fiu nu stiu cum este, nu stau in Timisoara.
Sper ca te-am ajutat! Funda? happy