| CatalinaKaty a întrebat:

happy
Ce parere aveti de Liceul Pedagogic Spiru Haret din Focsani?
Scuzati categoria big grin

2 răspunsuri:
| Dănuuuuu a răspuns:

Bună. Sunt din Focșani, la Peda. Fiind clasa a 8a, o să mă mut de la acest liceu dar îți spun din experiența mea de 8 ani aici. Profesorii sunt indulgenți, nu vei avea probleme. Înveți din plăcere și totul pare simplu. ( Excepție câteva materii rolling on the floor ). Nu știu cam ce ai vrea tu să aflii, dar dacă e ceva îmi poți lăsa id-ul și vorbim happy