| yonutz6399 a întrebat:

Se da tema de vacanta la sfarsitul clasei a 9-a(profil mate-info) de obicei?

Răspuns Câştigător
| Buburuză38 a răspuns:

În mod normal nu se dau teme pe vacanță la liceu, dar dacă se întâmplă ca un profesor să vă dea ceva de făcut, îți dai seama că o face cu un scop, ca sa nu uitați materia sau ca să o recapitulați.
Eu trec într-a 11-a și nu am avut până acum teme pentru vacanță. happy

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE de liceu şi de profesor...

Toate cele bune.

| AdelaAde7 a răspuns:

Asta depinde de profesorul/profesoara ta, in mod normal, da, se dau.