| mariaale a întrebat:

Se mai dau tezele unice?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Din cate stiu eu, nu se mai dau big grinSe v-a da un examenwinking

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu-si are rost o astfel de intrebare acum. Astia pana-n decembrie mai schimba o data legea, iar dupa alegeri o sa zica ca nu e bun sistemul si iar se schimba. Tara lui Papura Voda.

daniela
| daniela a răspuns:

Inca nu se stie sigur... metodologia fa vi stabilita la sfarsitul lunii augus. Se pare ca se vor da si vor conta un pic la media finala

| SweetCandy a răspuns:

Se apare ca nu...se va da un examen la sf anului...( clasa a8-a) si admiterea se va face tinandu-se cont de media de la respectivul examen + media claselor 5-8!

| LORY a răspuns:

Am auzit ca nu o sa mai dam teze unice... dam niste teste gen PISA!

Citeste si tu mai multe pe www.edu.ro ...pe acolo am citit si eu!

Bafta la scoala!

| cristi27 a răspuns:

Din cate am inteles se vor mai da

| Dior a răspuns:

Conteaza in ce clasa esti! asta vream sati zic.

| frida0purple a răspuns:

Eu trec a 7-a acum.
Mai dau teze unice?

| gabitzu_8696 a răspuns:

Prin cate am inteles nu.

| eko a răspuns:

Eu cred ca se vor mai da doar la clasele 7-8 care au trecut acum cei din a 6a care vor fi la anul a7a nu vor mai da.

| mariaale explică:

va multumesc, am aflat de la tocmi de la minister si nu se mai dau tezele unice

| Alyn13 a răspuns:

Uni spun ca generatia care a dat anul trecut vo da in continuare. Dar gurile rele spun ca nulaughing