| Georg13 a întrebat:

Si pana la urma cand avem vacanta? Am auzit ca de Paste nu vom avea, e adevarat?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și până la urmă, uite programa completă :
http://www.didactic.ro/stiri/structura-anului-scolar-2012-2013
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Glumesti, nu?

Normal ca avem vacanta de Paste.

| dannyel86 a răspuns:

Vacanta de primavara e trecuta intre 6 si 14 aprilie. De Paste ar trebui sa dea liber macar o zi (ziua de luni a Pastelui ortodox/catolic). Eu asa as proceda...

| maria6 a răspuns:

Anul acesta, vacanta va fi dupa saptamana dedicata activitatilor extrascolare, adica imediat dupa 5 aprilie. Pastele cade in mai, deci nu avem decat zilele normale libere pentru toti credinciosii.

| BrianPopcorn a răspuns:

Nu e adevarat! Vom avea in saptamana a II-a din aprilie!

| AlinH05 a răspuns:

Ba da vom avea, dar numai o saptamana.