| NoNameasdod a întrebat:

Am o MARE nelamurire straight face.
De pe 1 pe 5 am avut scoala altfel. apoi de pe 8 pana pe 14 vacanta de primavara.
Am auzit ca este si de pe 1 mai pana pe 5 sau 7 dar 1 pica joi.
Pe alte site-uri am auzit ca vacanta asta de primavara este pana pe 21 adica 2 saptamani nu una.
Sunt intr-o ceata totala, chiar numai inteleg ..Pana la urma cand e vacanta.Si de paste numai avem vacanta, sau ce? straight face. Astept raspuns - Dau Funda.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

1-6 scoala altfel
7-13 vacanta de primavara
1-6mai liber de Paste

| tudo393 a răspuns:

Deci,acum avem saptamana asta 8-14, si de Paste avem 2-3 zile libere happy(mama e invatatoare).

| NoNameasdod explică (pentru tudo393):

Off sad atat de putin. Multumesc oricum ca m-ai lamurit. Si, o sa ma mai interesez. Maine cand o sa mai intru probabil iti voi da si funda [ in primul rand, esti si singurul care a raspuns :*]. Sper sa nu te superi ca nu iti dau acum big grin. O seara placuta :*.

| tudo393 a răspuns (pentru NoNameasdod):

Nu sunt disperat dupa funde, eu doar ajut ..mai departe e doar bonus..si daa e putzeen.dar asta ehappy.