| ionnik a întrebat:

Siiii?batting eyelashes cum v-ati petrecut ultima zi de vacanta?

eu am stat toata ziua in pat si am citit, apoi putin stat pe net... m-am relaxat avand in vedere ca de maine incepe calvarul laughing
si totusi...parca ma bucur ca incepe scoala... voua va pare bine >:?

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai sunt cam bolnav si mi-am petrecut ultima zii de libertate in pat! ...cam naspa!

| mihaibrasov a răspuns:

Am meditat ca scoala e o inutilitate cronica bagata pe gat elevilor care nu o merita...

| UNfriendLY a răspuns:

Ultima zi pentru tine laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Of.sunt a 9-a si mor de nerabdare sa imi cunosc noii colegi :X! Abia asteptam sa treaca vacanta, totusi parca a trecut prea repede. Mi-as fi dorit sa pot sa rezerv cateva zile de vacanta doar pentru mine si sa le pot folosi in timpul scolii, sigur voi avea nevoie happy.

| Jane a răspuns:

M-am distrat foarte bine in ultima zi de vacanta pentru ca azi e ziua mea. Si chiar nu sunt incantata ca incepe scoala, dar nici nu as vrea sa mai stau mult in vacanta. Oricum acum vine toamna si nu ar mai fi asa de amuzant sa stam in casa, in timp ce afara ploua. Eu sper ca o sa avem un an cat mai bun. Sper ca te-am ajutat!

| Bernoullie a răspuns:

NUp plz fundita

| PredatoR a răspuns:

Am stat pe PC pe afara cu prietenii si cam atat... abia astept sa incep scoala, mi-e dor de ea ca de dracu straight facelaughing (a10-a)

| mistakeofyourlife a răspuns:

Paii...de dimineata ultima serie de cumparaturi pantru prima zi de scoala si nu numai, apoi pranzul in familie din fiecare duminica si putin (putin mai mult) timp petrecut pe net.Cam asta a fost tot, ultima zi din vacanta!

| Eu_5933 a răspuns:

Da. Nu imi pasa ce o sa zica ceilalti, dar mie imi place sa merg la scoala. Invat multe lucruri noi, ma intalnesc cu o groaza de prieteni si imi folosesc util timpul happy. Nu cred ca am facut ceva special azi, am citit, vb pe mess si cam atat laughing. Oricum eu consider ziua de vineri ca fiind ultima din vacanta, pentru ca oricum as fi avut duminica libera.

Succes la scoala happy.

| aquila_4553 a răspuns:

Eu sincer am o senzatie ciudata pentru ca va fi prima zi de liceu.si mi-e inca foarte dor de colegii mei vechi.probabil ca o sa treaca in timp, dar e o senzatie cam aiurea.in concluzie nu prea astept scoalabig grin si azi mi-am petrecut ziua facand ultimele cumparaturi pentru maine. si in rest odihnindu-ma.Succes la scoalahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| lavyBandB a răspuns:

Ultima zi de vacanta pentru mine a fost placuta... Dat fiind faptul ca stau la munte am mers in valea spumoasa cu prietenul meu si niste amici si am stat acolo la cabana(cei care au fost stiu la ce ma refer), iar acum urmeaza sa fac o baie! Sincer intr-un fel ma bucur ca incep scoala intr-un fel nubig grin