| Striker14 a întrebat:

Maine incepe scoala, voi cum v-ati petrecut vacanta? Asteptati scoala?

13 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Stiu ca maine incepe scoala, eu mi-am petrecut vacanta acasa pe facebook, pe mess, ascultand muzica.
Nu niciodata nu am asteptatlaughing
Cine asteapta scoala?laughing

| Striker14 explică (pentru RyGoLeTa):

Cei ce se plictisesc!

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Striker14):

Da,cred si eu. Daca nu ai ce face si te-ai plictisit normal ca vrei sa te duci la scoala.Mie imi este dor de colegi nicidecum de profesori sau de orehappy

| Striker14 explică (pentru RyGoLeTa):

Sa sti ca semeni cu mine, unde inveti?

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Striker14):

Ma bucur!
In Bolintin-Vale.Tu?happy

| Striker14 explică (pentru RyGoLeTa):

Eu invat in Onesti big grin

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Striker14):

big grin

| Striker14 explică:

Eu nu dorm noaptea asta, stau pana dimineata pe telefon si beau un 3 in 1. Voi faceti la fel?

| drogh a răspuns:

Într-un fel aştept să înceapă şcoala(în ciuda tuturor conflictelor care o să mai aibă loc din cauza elevilor, profesorilor...) pentru că acasă a fost foarte plictisitor..Am stat degeaba...Iar pe frigul ăsta nu mă risc să mă plimb. Cu muzica, facebook, TV, a fost perfect.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Da,incepe scoala, nu o prea astept, dar ce să fac?
Asta e.
Vacanta am petrecut-o foarte bine, foarte fain să zic asalaughing.De Crăciun am fost la colindat, de revelion m-am distrat etc...
Baftă maine la scoală!

| Ironicnαme a răspuns:

Bună, Skiller 14.
Vacanţa mea a fost una foarte reuşită, am citit cărţi foarte interesante şi am cunoscut oameni noi.
Şcoala nu este un calvar pentru mine, însă nu o îndrăgesc foarte mult. Este o perioadă prin care toţi oamenii trec.
Baftă!

| FuckSchool a răspuns:

Paii vacanta a fost minunata dar prea scurta din pacate. Nu prea astept scoala, dar nu am de ales happy.