| PainePunctCom a întrebat:

Sincer, care clasa din gimnaziu vi s-a parut si este cea mai dificila din parerea voastră? Este pentru sora mea.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca n-ai invatat in clasele anterioare, atunci clasele sunt tot mai dificile, mai ales clasa a 8-a.
Este ca si la constructii: daca nu faci fundatia buna si cladesti anapoda nivelele inferioare, atunci nivelele superioare devin subrede, existand chiar pericolul sa se prabuseasca intreaga cladire.

2 răspunsuri:
| AnotherGirl a răspuns:

Cred că a 8-a. happy

| Brizbriz a răspuns:

A 8a, evident, gramatica in draci si alte "placeri"