| BetaDv a întrebat:

Spunand, teoretic doar, daca de cand a inceput scoala, nu am folosit abonamentul gratis la transbus Buzāu oferit pentru elevi, ci am platit in fiecare luna chiar daca, aparent, aveam deja un card, doar teoretic, este posibil sa-mi recuperez o parte din bani? Plus, nu am toate bon-urile de la abonamente, repet, teoretic doar.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In situatia expusa nu poti recupera ceva, trebuia sa folosesti cardul, acesta a fost deja platit firmei de transport.

| BetaDv explică (pentru Ioandelasal):

Am inteles, multumesc happy

teoretic doar

2 răspunsuri:
| Teajut123SMR1 a răspuns:

Adica te-au lachit te-au luat de gasca