| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie la un ex, va rog : 1.Redacteaza o scrisoare de circa 25 de randuri adresata calatorului francez din secolul al XIX-lea, in care sa descrii contraste ale lumii de astazi, din spatiul autohton.

6 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Am facut si eu exercitiul. Poti sa descri ceva. un obiect. orice ce pe vremea aia nu exista si care l-ar impresiona pe francez. Bafta!

| Alex_1450 a răspuns (pentru 1000bodies):

Spune-mi cum ce ai scris tu...

| Alex_1450 a răspuns (pentru 1000bodies):

Spune-mi ce ai scris tu...

| 1000bodies a răspuns (pentru Alex_1450):

E chiar asa greu sa descri de exemplu un laptop performant sau o tableta si ce poti face cu ele? Nu o sa fie mereu cineva care sa-ti dea sa copiezi tema.

| Alex_1450 a răspuns (pentru 1000bodies):

Hai ma, te rog frumos, ca nu gasesc...

| Vladimir315 a răspuns:

Pe unii dintre voi nu va duce capul frate.