| Maddy2011 a întrebat:

Stie cineva care a fost ultima medie cu care sa intrat la Liceul Pedagogic din Galati? Dar la liceul Alexandtru Ioan Cuza si la Racovita? Dau fundita happy

6 răspunsuri:
| Ralu125 a răspuns:

Pai depinde de profil. Ce profil te intereseaza?

| Maddy2011 explică (pentru Ralu125):

Filologie

| Maddy2011 explică (pentru Ralu125):

La Filologie m-ar interesa happy

| Ralu125 a răspuns:

Pai iti spun mediile de anul trecut. La Cuza, filologie bilingv-franceza este 7.25; la bilingv-engleza este 8.74. La pedagogic, filologie-intensiv franceza este 8.71, iar la Racovita poti alege intre filologie simpla, cu 8.56 sau filologie cu intensiv engleza tot cu 8.56. Bafta!batting eyelashes

| Maddy2011 explică (pentru Ralu125):

Mersi mult! happy

| Ralu125 a răspuns (pentru Maddy2011):

Cu placere!batting eyelashes