| PrincessAndreea a întrebat:

Stie cineva cat de greu este PET-ul (examen cambridge)? Il am maine!

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

E usor. PET-ul contine doar baza. Spor!

| PrincessAndreea explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Mulțumesc mult! Chiar am invatat mult, și duminica nu am avut probleme decât la partea de speaking unde partenerul meu nu avea habar despre cum se tine o Conversație!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru PrincessAndreea):

Pai nu conteaza ce face partenerul tau. Sunteti evaluati individual.

| PrincessAndreea explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Stiu, dar nu inteleg. te intreaba care este numele tau si spui Yes? Mi se pare absurd, nu inteleg cum a ajuns la Pet.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru cine stie engleza, este floare la ureche!
Hai cu...succes!

| urprettynomatterwhat a răspuns:

PET-ul este destul de usor, bineinteles depinde de cat de bine cunosti engleza happy

| PrincessAndreea explică (pentru urprettynomatterwhat):

După mine, eu zic ca, sincer, stiu engleza, anul trecut am luat KET-ul cu pass with distinction! Mulțumesc mult!