| detectivu a întrebat:

Stie cineva ce inseamna exact urmatoarele cuvinte/expresii : spring oven si small batch size breads? In romana, as vrea si eu traducerea, va rog! :*

Răspuns Câştigător
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Spring Oven se refera la apogeul de caldura adus de primavara.
Small Batch Size Breads se refera la paini micute gen prescura sau chifle.

| detectivu explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Multumesc! Stii cumva si pentru chewiness sau scale-up? Este pentru un proiect... happy

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru detectivu):

Daca nu ma insel, chewiness vine de flexibil si scale-up a ridica ceva

| detectivu explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Multumesc! :*