| ireFUTABILx2x a întrebat:

Stie cineva ce medie iti trebuie pentru a intra la liceul militar din Alba Iulia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intra pe baza unor probe la romana, matematica si ed.fizica. Mi se pare ca pentru cea de ed.fizica trebuie sa te antrenezi acolo(nu stiu daca este obligatoriu). Oricum, pentru asta trebuie sa ai si media generala mare.

4 răspunsuri:
| ireFUTABILx2x explică:

Mersi Carmen.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu prea multe pe ca sunt in clasa a7a si imi doresc sa ajung acolo
succes si voua!

| Agyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei`happy Si eu sunt pe a 7a si si eu as vrea sa ajung tot acolo happy

| oldi14 a răspuns:

Anul asta adica. 2011 sa intrat cu media 7.90 in totatl adica Media claselor V-VIII + Media la Examenul de Capacitate + Media obtinuta la testele lor adica Mate si Romana (grila) daca e cineva din Alba-Iulia la militar add me : piticu_20072001@yahoo.com