| Mazarro a întrebat:

Stie cineva ce test psihologic se da la politie la Campina? E posibil sa il pici? Se gasesc pe internet teste asemanatoare? multumesc frumos happy

3 răspunsuri:
| Xtasy_Marshal_1992 a răspuns:

Salut! Testul psihologic no sa il dai la Campina, o sa il faci pe Praga (daca esti din Ploiesti) si da este posibil sa il pici. Tot ce trebuie sa faci este sa fii foarte atent la intrebarile care iti vor fi puse de medicul psiholog. Sa iti dau un exemplu :
intrebarea nr 1 : Iti este frica de intuneric?
raspuns : nu
intrebarea 36 : Daca sunteti pe o alee intunecata la ora 10 noaptea si se aud niste pasi in urma dumeavoastra va speriati?
raspuns : da

Daca vezi intrebarea nr 36 se regaseste in intrebarea nr 1, iar daca la una e raspuns da si la alta nu esti picat din start. Succes!

| Pipp_Pipp_1991 a răspuns:

Intra pe www.banideviitor.ucoz.com. Acolo o sa gasesti tot ce trebuie