| andreeaxxl a întrebat:

Stie cineva daca eseul motivational pentru Universitatea din Bucuresti trebuie doar completat sau trebuie sa fac altul asemanator? chrome-extension://mhjfbmdgcfjbbpaeojofohoefgiehjai/inde x.html? DAU FUNDAA!

4 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Nu merge acel link.

| andreeaxxl explică (pentru Anddreee):

Trbuiesc completate niste spatii libere.Scrie undeva : Am terminat anii de studiu cu media... Si nu stiu daca e media de la bac, media clasei a 12-a sau media celor 4 ani de liceu!

| Anddreee a răspuns (pentru andreeaxxl):

Am gasit pdful acelei scrisori de intentie si scrie mare pe ea cu gri MODEL.
Trebuie sa faci una asemanatoare, nu sa o completezi pe aia. Vrei sa dai la Facultatea de Administratie si Afaceri?

| andreeaxxl explică (pentru Anddreee):

Da,si primele 3-4 randuri trebuiesc scrise ca colo, pana unde scrie : Am terminat anii de studiu cu media.....Si acolo nu stiu ce medie sa pun