| Neagu_Clara_2001 a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa citesc carti online, cum ar fi Jurnalul unei pustoaice sau carti de genul acesta?

Răspuns Câştigător
| Brigi1998 a răspuns:

Poți încercat pe wattpad.

7 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Am avut ocazia să citesc cărțiile astea, dar la fel de mine le poate citi și un copil de 7-8 ani sunt extrem de imature ca subiect, dacă vrei cărți interesant îți recomand seria Harry Potter, am început-o când aveam vârsta ta.

| Neagu_Clara_2001 explică (pentru SG1995):

De unde sti cati ani am?

| Neagu_Clara_2001 explică (pentru SG1995):

De unde sti cati ani am?
Sau ca nu am terminat Herry Potter

| SG1995 a răspuns (pentru Neagu_Clara_2001):

2001, e clar că ai 12 ani. laughing

| SG1995 a răspuns (pentru Neagu_Clara_2001):

Nu știam că ai citit Harry Potter și nu ai terminat, în fine mai recomand Copii Cărți Fermecate de P. B. Keer și Croniciile din Narnia de C. S. Lewis.

| Neagu_Clara_2001 explică (pentru SG1995):

Asa si?