| MaryNyko a întrebat:

Stie cineva detalii despre Institutul de Studii pentru Ordine Publică. Daca poti intra acolo dupa terminarea liceului, admiterea, cursurile...

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Imediat dupa finalizarea studiilor liceale nu poti candida la ISOP!---cursurile se organizeaza doar pentru persoanele care sunt deja angajate in vreuna din structurile Ministerului Afacerilor Interne.

| sierra1 a răspuns:

Uite aici poți vedea și descărca ce dorești referitor la ISOP
http://isop.mai.gov.ro/index.php/dezvoltare-profesionala/