| Seby619 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi modele de subiecte pentru admitere la Univ. Bucuresti Matematica-Informatica?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Exilee a răspuns:

Din cate stiu, exista opagina de facebook in care sunt postate subiecte si bareme ale acestei universitatii. Revin cu linkul-l daca-l mai gasesc. Daca esti clasa a 12-a, ce ai pazit pana acum? Puteai sa dai si o multime de simulari...

3 răspunsuri:
| Seby619 explică:

Acum trec a 12-a!

| Exilee a răspuns (pentru Seby619):

Bineinteles! Sa nu uiti sa dai simularile. DIn pacate nu te-am putut ajuta din moment ce n-am putut gasi linku-l.Imi cer iertare

| Seby619 explică:

Multumesc Mult Oricumbig grin