| iza_4323 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi modele de test la limba romana pentru admiterea de la Facultatea de Drept?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o culegere de teste pentru admiterea la Facultate de Drept, la Facultatea de Jurnalism si Stiintele Comunicarii si asa mai departe. Mi-am cumparat-o si eu, o gasesti la librarii.

3 răspunsuri:
| Serenity_3531 a răspuns:

Inscrierea la Facultatea de Drept se face pe baza de dosar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand iti trebuie doar daca vrei sa obtii un loc la buget. La taxa se intra tot pe baza de dosar. Iar modele gasesti suficiente pe site ul universitatii din Craiovewinking. Bafta!

| iza_4323 explică:

Keiko23: La facultatatea din Craiova se intra pe baza de examen la buget.