| Andreea7000 a întrebat:

Stie cineva unde pot găsi pe internet modele de subiecte pentru olimpiada de religie ortodoxa, faza judeteana (municipiu) pentru clasa a 7-a? Am căutat eu dar nu am gasit, iar daca am gasit nu mergea linkul.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

Iti sugerez sa vb cu profesorul de religie, in momentul in care te inscrii la olimpiada acestea este obligat sa te sprijine cu logistica adica subiecte, invoit de la ore daca lucreaza cu tine, sfaturi, informatii etc.
Acesta este dreptul tau de beneficiar primar al educatiei, sa fi sprijinit in demersul tau, mai ales ca vb de performanta (adica olimpiade si concursuri)
mult succes!

3 răspunsuri:
| Anonimhm a răspuns:

De curiozitate. Olimpiada e la Arad? Ca si eu am maine!

| Andreea7000 explică (pentru Anonimhm):

În București am dat.

| Anonimhm a răspuns (pentru Andreea7000):

A ok.Eu am dat in Arad.