| navarre a întrebat:

Stiti cine a spus:,, Sunt mari intrebari la care trebuie sa reflectam, cu privire la sensul rasei umane in univers"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jose Funes. Un sarci pe gugal da mereu rezultate, macar eu-s sincer. Nu vreau funda.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns:

Strivesc_ membre-n_ menghina se adapteaza altfel pier.

| gigiro a răspuns:

Daca-am sti toate raspunsurile la intrebari, nu ar mai fi intrebari. Am fi cu totii niste masini sau computere.Profu' meu de informatica, nici nu-i spunea computer, ci 'Idiot '-fara sa te mint. El spunea ca o astfel de masina fara mintea ascutita a omului nu ar exista.

| AllenTJ a răspuns:

Cred ca Lev Tolstoi, nu stiu sigur happy

| titusfresj a răspuns:

Jose Funes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff... altii se milogesc si nu primesc funde. Ce lume, dom'le, ce lume...
Vaticanul incearca o destabilizare a credintei. Papa Ioan Paul al II-lea ii numea pe extraterestri 'fratii nostri', New age-ul ne papa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sint ce-i in drept s-o faca si care mai sint si platiti pentru asta