| comet a întrebat:

Stiti cum pot sa invat fizica si chimie? Daca stiti niste stie-uri cu formule, simboluri si mai multe chestii de unde pot invata.

2 răspunsuri:
| ClaudiuSi a răspuns:

Pai la chimie e foarte usor, de ex iti da profesorul in clasa exercitii si definitii, definitiile le inveti sa stii daca te intreaba si la exercitii te uiti cum ai facut in caietul de clasa te documentezi si o sa stii sa faci:D. la fizica e foarte greu iti dau un site sa inveti de acolo http://www.fizica-online.go.ro/ sper ca te-am ajutat:D