| perusA a întrebat:

Stiti cumva daca ministrul educatiei a declarat ca marti elevii sa stea acasa? : )

Răspuns Câştigător
| DeniiiD a răspuns:

O zi in plus nu strica :)) http://www.edu.ro/index.php/pressrel/15131

6 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Da,asa e

| Cella a răspuns:

Din cate mi.au spus si mie colegi. marti stam acasa si miercuri ne ducem dar nu este sigur. mai bine iti suni diriginta/invatatoarea, sau vorbesti cu majoritatea colegilor tai de clasa sa vezi cine merge si cine nu.
Numai bine:X

| pinguluk a răspuns:

Da! megem miercuri la scoala

| BlondiNNNa a răspuns:

Da. A arata si la stiri ca vacanta s-a prelungit si nici marti nu facem scoala. Funda?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala se incepe miercuri 27 aprilie 2011 conform spuselor ministrului educatiei.

| marculescumihai a răspuns:

DA si marti se sta acasa.Scoala incepe de Miercuri!