| Yuuki_7331 a întrebat:

Stiti cumva un site unde gasesc traducere din franceza-romana, engleza-romana, romana-franceza si romana-engleza exacta? Am multe teme de vacanta si la franceza si la engleza, nu imi place nici una, la franceza nici macar nu ne-a predat toate lectiile! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Cassidy a răspuns:

Incearca www.paralink.com dai la translation si iti alegi cum vrei sa traduci :D funda?

4 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

De ce nu incerci google translate?

| andrushk50 a răspuns (pentru HelpMeNow):

Pentru ca traduce 20%

| white2 a răspuns:

Google translate!

| BiancaSweetGirl a răspuns:

Http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT dar nu traduce foarte bine...