| anonim_4396 a întrebat:

Stiti unde gassc rezultatele la olimpiada de franceza (faza judeteana Iasi)?

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Http://www.olimpiade.ro/disciplina/franceza
Cauta aici. Daca nu gasesti zi numele complet, si scoala si iti gasesc eu rezultatul.

| Andra_Andra_2001 a răspuns (pentru danutzu96):

Nu am gasit....Ma numesc Andra Insuratelu de la,, Liceul Tehnologic Cristesti' si daca vrei te poti uita si pe ce loc sunt..MUltumesc anticipat! :*

| Andra_Andra_2001 a răspuns (pentru danutzu96):

Nu am gasit....Ma numesc Andra Insuratelu de la,, Liceul Tehnologic Cristesti' si daca vrei te poti uita si pe ce loc sunt..Multumesc anticipat! :*