| AllmaGirl a întrebat:

Stiti vreun site sau vreo aplicatie (pentru android) care sa ma ajute sa invat pas cu pas alfabetul kanji? Am gasit mai multe, dar ce am gasit eu necesita baza pe care momentan nu o am. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Sєвα a răspuns:

Ei bine sunt multe aplicati aplicati din ce am gasit eu, dar nu le-am testat.
dar era o aplicatie care mi-a atras atentia, te invata si japoneza si kanji dar e in engleza [ se numeste obenkyo pe googleplay], si am gasit si 2 site-uri romanesti dar nu-s prea sigur de ele... oricum mult noroc._.

| AllmaGirl explică (pentru Sєвα):

Merci mult! Aplicatia chiar ajuta! happy

| Sєвα a răspuns (pentru AllmaGirl):

He he, imi pare bine ^-^!